2020-11-25     Elżbiety, Katarzyny, Klemensa     "Przyjaźń wypływa z wielu źródeł, z których największym jest szacunek". Daniel Defoe
Strona główna -> FOTOWYDARZENIA 2014-2019 -> Chór Marcinkowice i ECHO Lwów 12.10.14r.

Główne uroczystości 25-lecia naszego Chóru Parafialnego odbyły się niedzielę 12 października 2014r. Rozpoczęły się one uroczystą Mszą Św. o godz. 1400, której przewodniczył ks. prałat dr Grzegorz Piekarz, Dyrektor Wydziału Muzyki Kościelnej Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. Po Mszy Św. odbył się jubileuszowy koncert w którym wziął także udział chór „Echo” z katedry we Lwowie oraz kwartet muzyczny Akademii Muzycznej z Warszawy. Zostały wręczone nagrody i odznaczenia dla członków chóru oraz działaczy. W uroczystości wziął udział senator Stanisław Kogut, Zygmunt Berdychowski a w imieniu starosty Jana Golonki " Złotym Jabłkiem" odznaczeń dokonał Marek Kwiatkowski - radny powiatowy. Poniżej zdjęcia z obchodów.

Strony: 12
Autor: J.K