2020-04-02     Franciszka, Malwiny, Władysława     "Kimkolwiek jesteś , możesz być tylko sobą". Aldona Różanek
Strona główna -> AKTUALNOSCI

W dniu 25.01.2020r odbyło się spotkanie nowo założonego Klubu Seniora .Spotkanie to zaszczycili swoją obecnością ks. Tadeusz Celusta  oraz ks. Sebastian  Musiał .Uroczystość umiliła grupa Kolędnicza z Marcinkowic .Spotkanie  zakończyło się wspólnym kolędowaniem Seniorów oraz gości  zaproszonych. Za gościnę dziękujemy ks. Proboszczowi.
                               Zarząd  ST. Klub Seniora

Z okazji imienin życzymy Tobie, Wielebny Księże,
byś przez całe swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem.
Wszystko, co robisz, czyń z młodzieńczą pasją.
Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi,
a Twoje serce niech przepełnia miłość,
którą podzielisz się z potrzebującymi. Pielęgnuj w sobie uśmiech,
nie zatracaj nigdy poczucia humoru.
Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi,
a On pokaże Tobie Prawdę
i obdarzy Cię swoim błogosławieństwem.
życzą parafianie Parafii NSNMP

Marcinkowice

W domu Parafialnym w niedzielę 29.12.2019r. o godz. 17.00 Ruch Światło-Życie wystawił jasełka pt. O co naprawdę chodzi w Święta Bożego Narodzenia.

W dniu 06.01.2020r. na Mszy św. o godz. 10.00 wystąpił Zespół Pieśni i Tańca ze Świniarska. Po  Mszy św. odbył się koncertu kolęd.