2019-01-21     Agnieszki, Jarosława, Nory     "Nie ma gorszych ślepców od tych, którzy nie chcą widzieć" - Herbert George Wells    
Strona główna -> STOWARZYSZENIA, ZESPOŁY -> KSM -> KSM Marcinkowice Mistrzem !!!

KSM MARCINKOWICE MISTRZEM !!

W sobotę 3.03 nasz KSM już 3 raz wybrał się na kolejny turniej piłki halowej KSM Diecezji Tarnowskiej. W tym roku mamy zaszczyt pochwalić się zwycięstwem w całych rozgrywkach, ale po kolei. Nasza turniejowa przygoda rozpoczęła się na hali w Tuchowie. Grupowymi rywalami byli KSM Bobowa, KSM Koszyce Małe oraz KSM Tuchów. Wygrywając grupę wychodzimy z pierwszego miejsca uzyskując 7 punktów. Już na hali w Pleśnej przyszło nam zmierzyć się z KSM Kamionka Wielka, był to ćwierćfinał, nasi chłopcy pewnie wygrali 4:0. W półfinale mierzymy się z drużyną z Ciężkowic która wyeliminowała nas w zeszłorocznych rozgrywkach na etapie ćwierć finałów. Tym razem rewanż był korzystny dla nas wygrywamy 2:0. I wreszcie w finale mierzymy się z drużyną z KSM-u z Rzuchowej pokonując ich 1:0!!! Radości nie było końca Kliknij tutaj prawym przyciskiem, aby pobrać obrazy. Aby pomóc ochronić prywatność, program Outlook uniemożliwił automatyczne pobranie tego obrazu z Internetu.
:D Przez cały turniej nasza drużyna zdobyła 14 bramek tracąc tylko jedną. Pragniemy złożyć ogromne podziękowania dla organizatorów którzy włożyli sporo serca i zdrowia w to wydarzenie. Gratulujemy KSM Rzuchowa oraz KSM Ciężkowice za zajęcie odpowiednio 2 i 3 miejsca. Drużynie w której grały osoby płci piękniej z KSM Lisia Góra za zdobycie nagrody fair Play oraz za najgłośniejszy doping i zdobycie pucharu najlepszych kibiców dla KSM Wadowice Górne a jednocześnie dziękujemy Adamowi Sołtysowi i spółce za pomoc w kibicowaniu naszym. Do zobaczenia za rok !! GOTÓW ?!

 

tekst: Dominik Mróz i Monika Zwolińsk

                                                                                                                                                                         
                                                                                                                                                      

Odwiedzin :
Parafia pw. Niepokalanego Serca NMP w Marcinkowicach