2018-01-17     Antoniego, Henryki, Mariana     "Gdy traktujemy nasze istnienie jako zadanie, jest ono zawsze do zniesienia" - Marie von Ebner-Eschenbach

2017-12-25 | Pasterka 2017r.

Młodzież z KSM -u oraz zespół Oremus przygotowali Jutrznię, która była   przed Pasterką.Uroczysta Pasterka została odprawiona o godz. 24.00

Wybory odbędą się w przyszłą niedzielę 17 grudnia 2017r. Na otrzymanej kartce będzie można, zgodnie z Regulaminem Wyborów, oddać głos na dwóch kandydatów. /Kliknij Lista Kandydatów/   /kliknij lista nowych członków /

26 listopada w katedrze tarnowskiej mieliśmy okazje uczestniczyć w obchodach najważniejszego święta dla KSM-owicza- w święcie Jezusa Chrystusa Króla Wszechświ

Montaż słowno–muzyczny przygotowany przez Szkołę Podstawową w Marcinkowicach z okazji Święta Niepodległości

Występ młodzieży- kliknij filmik >>

11 Listopada w obiektywie Jana Brdeja >>

05.11.2017r. Uroczysta Suma, zakończenie wizytacji Udział uczniów kl. III przygotowujących się do s. Komunii Świętej wraz z rodzicami oraz  kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas: VI, VII, II i III gimnazjum.
Pożegnanie Ks. Biskupa Stanisława Salaterskiego przez  P. Jana  Dudę  Poseł na Sejm RP i p. Dorotę Czub, Przewodniczącą Parafialnego Oddziału Caritas(Udział Chóru Parafialnego i Orkiestry Parafialnej oraz Pocztów Sztandarowych).

Zdjęcia Jan Brdej >> kliknij

Homilia biskupa na pożegnanie >> kliknij filmik

Spotkanie Ks. Biskupa z Radą Duszpasterską, Nadzwyczajnymi Szafarzami Eucharystii, Członkami Caritas, Akcją Katolicką, Redakcją „Naszej Wiary” w Sali katechetycznej w Domu Parafialnym.

Uroczyste powitanie Ks. Biskupa, dialog liturgiczny, sprawozdanie ks. Proboszcza.

Homilia biskupa w czsie przywitania >>klini

W środę odbyła się uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święta popołudniowa została odprawiona na cmentarzu. O godz. 1400, rozpoczęło się nabożeństwo żałobne przy grobach Legionistów.  Po procesji żałobnej odbyła się Msza Św. w kaplicy cmentarnej.

Program Wizytacji Kanonicznej Biskupa Stanisława Salaterskiego

w naszej Parafii